ZŠ Heřmanice u Oder
Základní školaHeřmanice u Oder

Hudební kroužek „Muzikos“

muzikos

V tomto školním roce dětem nabízíme dynamický hudební kroužek, ve kterém si děti prohloubí své hudební znalosti, schopnosti a naučí se hrát na hudební nástroje dle svého výběru.

Zaměříme se především na pochopení rytmu, který je základem pro hru na jakýkoliv hudební nástroj.

Od rytmických her, tance, hry na tělo a hry na perkusní nástroje se postupně děti propracují ke hře na DŽEMBE A RÁMOVÝ BUBEN, melodicko rytmické perkuse jako jsou ZVONKOHRKA, METALOFON, XYLOFON, KIGONKI a dětem od 3. ročníku také nabízíme hru na UKULELE ( nástroj vlastní ). Budeme také pracovat s HLASEM a ZPÍVAT..

Cílem je, aby se vaše dítě stalo multifunkčním hudebníkem, který se ničeho nebojí, věří si, a v hudbě prožívá především  radost. Hudba je prostředek pro vlastní sebevyjádření, uvolnění nahromaděných emocí a regenerace těla i duše.

Počet dětí v kroužku je pro individuální přístup omezen na 8-10 dětí.

Těším se na naše společné „hudební řádění“

Markéta Žwaková

Družina ⁄ kroužky