Základní školaHeřmanice u Oder

UMÍSTĚNÍ V CELOROČNÍ HŘE S RECYKLOHRANÍM

Školní vzdělávací program Recyklohraní aneb Ukliďme si svět a jeho partneři společnosti Ecobat a Elektrowin udělují naší škole DIPLOM v CELOROČNÍ HŘE s Recyklohraním za školní rok 2022/2023, 101. místo v celkovém pořadí z 1700 zapojených škol a za 7. místo z  v rámci Moravskoslezského kraje.

Žáci pod vedením paní učitelky Kristýny Ondřejové nasbírali 3061 bodů. Obdrželi je za sběr vysloužilého elektra (1 plný bag) baterií (72 kg), mobilních telefonů (56 ks) a tonerů do tiskáren (3 ks) a především za příkladné zapojení školy do environmentálního vzdělávání a osvětových aktivit. U uplynulém roce jsme splinili tyto osvětové úkoly: Mokřady a tajemství ztracené vody, Najdi Elektrosaura, Vzkaz (v) láhvi. Z jara jsme se zapojili také do kampaně Ukliďmě Čestko.